Print

Tréninkový simulátor Nemo společnosti Patria umožňuje rychlý a nákladově efektivní výcvik. Náš tréninkový simulátor Nemo poskytuje autentické prostředí pro výcvik všech střeleckých postupů, které umožňuje systém Patria Nemo.

Simulátor kombinuje virtuální výcvik se skutečným hardwarem a softwarem vozidla Nemo, který je instalován v kabině simulující pozici velitele nebo střelce ve vozidle Nemo.

Vybavení se skládá z hardwaru a softwaru používaného v systému Nemo, jako jsou softwarové aplikace pro ovládání věže a střelbu, ovládací rukojeť, ovládací panely a displeje.

Náš simulátor je založen na vysoce kvalitním virtuálním prostředí VBS2 (Virtual Battle Space), jehož síťové možnosti umožňují kombinovat celou skupinu Nemo nebo dokonce simulátory různých typů v rámci jednoho cvičení. Je také rozšiřitelný, z pouhého simulátoru zbraňového systému na tréninkový simulátor pro platformu zbraňového systému, jako je vozidlo nebo plavidlo.

Výcvikový simulátor využívá naše průřezové odborné znalosti k uspokojení rostoucích výcvikových potřeb našich současných i budoucích zákazníků systému Nemo. Spojuje také naše dlouhodobé zkušenosti s leteckými výcvikovými simulátory s know-how společnosti souvisejícím se systémy řízení palby a zbraňovým systémem Nemo. Simulátor poskytuje všechny potřebné funkce pro efektivní výcvik velitelů střelců.

 

Funkce tréninkového simulátoru Nemo

  • Simulátor poskytuje vysoce věrné výcvikové prostředí pro efektivní výcvik velitelů střelců systému Nemo.
  • Jeden systém simulátoru s typickou konfigurací minometné čety se skládá ze stanice instruktora/operátora (IOS) a tří stanic střelce-velitele (GCS) - Studenti mají k dispozici skutečná rozhraní člověk-stroj Nemo
  • K zajištění nejlepšího řešení výcviku pro koncové uživatele se používá skutečný software pro řízení palby a řízení věží od společnosti Patria.
  • Simulátor lze lokalizovat podle požadavků zákazníka
  • Kompaktní a modulární konstrukce
  • Náš tréninkový simulátor Nemo umožňuje rychlejší a nákladově efektivnější výcvik, jehož výsledkem jsou schopnější velitelé střelců Nemo.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

Videos