Print

Svět ještě neviděl nic podobného našemu Patria Nemo kontejneru – geniální kombinaci 120mm palebné síly s nepředvídatelnou modularitou a mobilitou a téměř neomezenou dostupností platforem pro kontejnery.

Patria Nemo Container je kompaktní a flexibilní minometný systém pro potřeby moderního vedení války a krizového řízení, které vyžaduje mobilitu, ochranu, přesnost, modularitu a flexibilitu. Tato kontejnerová integrace 120mm minometu umožňuje rychlou a účinnou palebnou podporu a jedinečnou mobilitu navrženou našimi špičkovými odborníky.

Náš Nemo kontejner je řešením typu "plug-and-play" a stejný kontejner lze přepravovat a odpalovat na různých pozemních, námořních a železničních platformách, stejně tak může fungovat jako samostatná palebná jednotka na vojenských základnách. Nemo Container je samostatný systém vybavený pohonnou jednotkou a ochranou proti nukleárním, biologickým a chemickým hrozbám/klimatizací. Balistická ochrana kontejneru bude vyrobena na míru požadavkům našich zákazníků.

Věžový, dálkově ovládaný minometný systém ráže 120 mm se skládá ze zbraně, nabíjecího zařízení, věže, systému řízení palby a skladu munice a je plně funkční v rámci integrace kontejneru bez modifikací.

Naše osvědčená zbraňová technologie vychází z více než 80 let zkušeností s minomety ráže 120 mm.

Patria Nemo Container je vhodný pro mnoho účelů. Díky své schopnosti vést nepřímou i přímou palbu a také díky možnosti současného dopadu více střel (MRSI) lze Patria Nemo použít pro sebeobranu a různé palebné úkoly s nepřímou palbou. Působivá palebná podpora a rychlá reakce s vysokou ochranou posádky – to vše v jednom.

Nastavení nových standardů pro ochranu a palebnou sílu minometů na souši i na moři.

Patria Nemo nastavuje nové standardy mobility, ochrany a palebné síly minometů na souši i na moři a je ideálním členem mechanizovaných i rychlých námořních flotil. Jako lehký a dálkově ovládaný systém doplňuje naši osvědčenou nabídku 120mm minometů. V případě námořních aplikací jsou ideálními platformami rychlá hlídková a pobřežní plavidla.

Patria Nemo uvolňuje plný potenciál moderních minometných systémů. Díky své použitelnosti na souši i na moři, provozu za pohybu, úrovni ochrany a palebné síly a schopnosti být součástí rychle se pohybujících jednotek se Patria Nemo stala dlouho očekávaným řešením potřeb zákazníků. Společné operace mezi pevninou a mořem se konečně staly realitou.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

Videos