Print

Patria AMV

Patria AMV je klíčová produktová řada nejmodernějších vozidel vyvinutých a vyráběných společností Patria. Mezi naše klíčové kompetence patří podpora životního cyklu AMV a transfer technologií. Naše odborné znalosti jsou založeny na desetiletích znalostí a investic do vývoje výrobků a zkušenostech získaných z několika misí a stovek vozidel.

Úzce spolupracujeme s našimi zákazníky v mnoha různých geografických a extrémních klimatických podmínkách a s rozsáhlou sítí mezinárodních průmyslových partnerů. Naše výrobky a služby jsou kompatibilní s NATO a jsou přizpůsobovány na základě individuálních požadavků zákazníka. 

Zaměřujeme se na to, aby produktová řada vozidel Patria AMV chránila vojáky i v tom nejnáročnějším prostředí a podmínkách tak, aby splnili úkol. V jádru konečného produktu je toho dosaženo zvýšenou mobilitou našich vozidel AMV, vynikající ochranou, zvýšenou palebnou silou, vyšší nosností a s nejmodernějšími technologiemi, které splňují požadavky našich zákazníků v neustále se měnícím prostředí po celém světě.

Patria AMVXP

V moderní válce a složitém prostředí roste potřeba extrémně mobilního a chráněného obrněného kolového vozidla s vysokou palebnou silou. Patria AMVXP je nejmodernější modulární, vysoce výkonné a robustní obrněné kolové vozidlo poskytující špičkovou ochranu a mobilitu. Naše v boji osvědčená rodina AMV získala zkušenosti z různých operací a stala se ikonickou součástí dnešních misí na udržení míru a řešení krizí.

Patria AMVXP poskytuje výkon a vlastnosti víceúčelového vozidla. AMVXP je ideální pro jakoukoli operaci v jakémkoli prostředí, kde potřebujete nejlepší mobilitu, schopnost přežití a palebnou sílu. Nabízíme velkou škálu variant AMVXP, které splňují specifické potřeby našich zákazníků po celém světě od horkých pouští až po arktické podmínky.

Přenos technologií

Transfer technologií a koncepce místní výroby je přirozenou součástí našeho obchodního modelu. Provedli jsme velmi úspěšný transfer technologií v podobě průmyslové účasti a výroby např. v Polsku, Slovinsku, Chorvatsku a Jihoafrické republice. Výběrem společnosti Patria získá obranný průmysl zemí našich zákazníků vysokou kvalitu a transfer technologií, možnost místní výroby a v některých případech i značné přímé investice do modernizace výrobní infrastruktury.

Transfer technologií zajišťuje nezávislou údržbu a kontrolu v krizových situacích, lepší logistiku a finanční přínos pro zemi. To vše bude mít za následek velké množství pracovních míst, přímých i nepřímých, v rámci dodavatelského řetězce našich obchodních partnerů. 

Přenos technologií zajistí nezávislou údržbu a kontrolu v krizových situacích, lepší logistiku a finanční přínos pro zemi. Pro našeho partnera by to byla investice s nízkým rizikem, protože poskytujeme technologii pro snadno dostupný výrobek, který je osvědčený v bojových podmínkách. Naším cílem v dohodě o transferu technologií je poskytnout tento chybějící článek průmyslového procesu našeho partnera k vybudování místního ekosystému a dosažení soběstačnosti v oblasti nejkvalitnějších AMV a minometných obranných technologií.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat